Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

105 Rocznica Odzyskania Niepodległości

Tradycją w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach są uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości.  Nasza grupa wzięła udział w części artystycznej. Dzieci zatańczyły do piosenki "Co to jest Niepodległość".  Cała społeczność przedszkolna ubrana w stroje galowe wraz z zaproszonymi gośćmi z dumą odśpiewała hymn, przystępując tym samym do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. Podczas wspólnego spaceru każdy uczestnik trzymał w ręku flagę. Można było też usłyszeć piękne pieśni patriotyczne. Na zakończenie poczęstowaliśmy naszych gości przygotowaną przez nas słodką niespodziankę w barwach narodowych. Bardzo się cieszymy z obecności rodziców! Dziękujemy w szczególność mamie Michała, która wraz ze swoimi kolegami odwiedziła nas w żołnierskich strojach. Mieliśmy również możliwość obejrzenia samochodu służbowego.  Celem uroczystości było kształtowanie postawy szacunku wobec symboli narodowych oraz pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji https://drive.google.com/drive/folders/1K_fjYHTtosSBveFkGpiyumXPKQqH2WBR?usp=sharing