Spotkanie przy ognisku
Za nami wyjątkowe spotkanie przy ognisku! Dzieci z naszej grupy spędziły fantastyczny czas na świeżym powietrzu, biorąc udział w radosnych grach i zabawach ruchowych, które dostarczyły wszystkim mnóstwo energii. Wielką atrakcją było także tradycyjne, samodzielne pieczenie kiełbasek nad ogniem. Serdecznie dziękujemy zaangażowanym Rodzicom za pomysł, organizację bezpiecznej zabawy oraz pyszny poczęstunek.
