Wyjście na lody
Dnia 9 czerwca dzieci z grupy Liski wybrały się z paniami na lody. Każde dziecko mogło samodzielnie wybrać swój ulubiony smak. Wyjście do lodziarni było okazją do przypomnienia sobie zasad obowiązujących podczas wyjść poza teren przedszkola oraz właściwego zachowania się w miejscach publicznych.
Przedszkolaki wzorowo zdały egzamin z zasad bezpieczeństwa. Po smacznym poczęstunku, wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.
